همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
ساختمون فولادي مدل دار و با اندازه ي کم
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS/NZS/USA گواهینامه ماژولار Prefab سبک فولاد خانه کیت - فضا ساخت قاب برای خانه های Kitset
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| تخته فاسیا: | تخته فاسیا فولادی |
خانه ساختمانی با سقف فولاد سبک با 3 اتاق خواب 2 حمام
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متر |
کیت های خانه ماژولار با قاب فولاد سبک بسیار قابل تنظیم: راه حل های استودیوی باغ و کابین
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
خانه کوچکی روی چرخ با مبلمان کامل برای فروش
| نام: | کوئینزلند 2524 تن |
|---|---|
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
| تایپ کنید: | خانه کوچک روی چرخ |
خانه پیش ساخته خانه کوچک ماژولار روی چرخ با قاب فولاد سبک استاندارد AS / US
| کلمات کلیدی: | خانه کوچک روی چرخ |
|---|---|
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
| کلمه کلیدی: | خانه های کوچک روی چرخ |
خانه ماژولار پیش ساخته استاندارد AS/NZS/USA - قاب فولاد سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
2 طبقه فولاد سبک خانه ساختمانی چوبی ، سفید خانه ساختمانی فولاد خانه ماژولار
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولادی سبک خانه های ماژولار دفتر با پنجره های شیشه ای دوگانه
| استفاده: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |
ویلا مسکونی خانه فولاد پیش ساخته سیستم ساختار فولاد سبک خانه ماژولار استرالیای استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

