همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
AU/NZ استاندارد پیش ساخته خانه ماژولار فریم فولاد سبک خانه تاشو
| مواد قاب: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
خانه آماده ساخته شده 4 اتاق خواب خانه های ماژولار قابل حمل و آسان نصب
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
ماژولار قابل حمل سبک استیل ویلایی خانه لوکس خانه های پیش ساخته مواد عایق
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ماژولار از پیش ساخته شده بنگال چوبی از قبل ساخته شده با قاب فولاد سبک
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| نام: | خانه های ییلاقی ساحلی |
فروش داغ خانه های پیش ساخته و ویلا ساخت سریع و سبک فولاد خانه های ماژولار آماده ارسال
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استودیوهای باغچه ای ساخته شده AS/NZS با قاب فولاد سبک خانه ماژولار برای Airbnb
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
|---|---|
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| روکش دیوار خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری / WPC |
خانه های پیش ساخته ماژولار سریع خانه های پیش ساخته لوکس ساخته شده از پنل ساندویچ
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| استاندارد: | به عنوان/ما |
خانه کوچک مدرن پیش ساخته شده و سازندگان خانه کانتینر خانه ماژولار
| نام: | کوئینزلند 2524 تن |
|---|---|
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
| تایپ کنید: | خانه کوچک روی چرخ |
خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ با AS / US فریم فولاد سبک خانه ماژولار
| قابل حمل و نقل: | بله، برای حمل و نقل آسان طراحی شده است |
|---|---|
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| سرمایش گرمایشی: | سیستم HVAC مینی اسپلیت |
قاب فولاد سبک کابین متحرک هتل قبله ساختمانی خانه فولاد سبک کیت خانه ماژولار
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری قابل قبول است |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |

