همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
صرفه جویی در انرژی مقرون به صرفه پیش ساخته خانه ماژولار کیت ساختار فولادی ویلا ویلا های پیش ساخته
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
|---|---|
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
قاب فولاد سبک خانه های پیش ساخته ماژولار زیست محیطی خانه های کوچک روی چرخ خانه های پیش ساخته
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
AS/NZS/USA استاندارد خانه ماژولار از پیش ساخته شده با قاب فولادی سبک
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استرالیا خانه کوچک روی چرخ تریلر پیش ساخته خانه ماژولار کیت های فریم فولاد
| محل پروژه: | استرالیا |
|---|---|
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
هتل و بنگال فوق آب کوچک و پیش ساخته شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
استرالیای استاندارد لوکس استیل ساخت و ساز ویللا / خانه ماژولار ماژولار ICC EN-1090
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای پیشساخته سبک فولادی قابل حمل استرالیایی / خانههای مدولار ارزان / خانههای کوچک پیشساخته ADU
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
|---|---|
| سقف سازی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
| درب: | درب محافظ فلزی / درب کشویی پی وی سی |
خانه های پیش ساخته ماژولار با AS4600 فریم فولاد سبک باغ پرگولا
| عایق اضافی: | پانل PU 50 میلی متری |
|---|---|
| زیر زمین خشک طبقه همکف: | ورق CFC 15 میلی متری (چگالی بالا) |
| نورپردازی: | LED |
خانه کوچک لوکس آماده برای حمل و نقل فولاد خانه ماژولار قایق شناور هتل
| مواد دیوار خارجی:: | بشقاب آلومینیوم-ماگانسوم-مانگان |
|---|---|
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
خانه های کانتینر حمل و نقل پیش ساخته ضد طوفان، خانه های مدرن پیش ساخته ماژولار IBC
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |

