همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
کیتهای خانه مدولار پیشساخته فولادی سبک با گاراژ، ویلا با استاندارد CE
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
|---|---|
| درب: | درب فولادی ، درب آلیاژ آلومینیوم |
| مواد: | پانل های دیواری سیمانی EPS + قاب فولادی سبک / سازه بتنی |
استودیوهای هتل رزورت گاردن: کابین های فولادی آماده برای ساخت خانه های ماژولار
| استفاده: | هتل |
|---|---|
| قاب دیواری: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 روی و آلو. coated steel 0.75mm فولاد ر |
| سقف: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
سقف مدرن فولاد سبک برای ساخت و ساز ساختمان ساختمان ساختمان خانه های ساختمانی ماژولار
| کف: | چوبی |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| ساختار: | پیش ساخته |
ایالات متحده آمریکا / اتحادیه اروپا / نیوزیلند استاندارد خانه های ماژولار خانه های کوچک پیش ساخته برای فروش کابین های کمپینگ کوچک
| محل پروژه: | بریزبن، استرالیا |
|---|---|
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
| رنگ: | گزینه های سفارشی |
فانتزی مدل مدرن مدل مدرن مدل مدرن مدل مدرن
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
خانه کانتینری کوچک متحرک، خانه های مدولار کانتینر کاملاً تمام شده ذخیره سازی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
سیستم قاب بندی فولادی سبک گیج خانه های سیار پیش ساخته مدرن ضد رطوبت
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
طراحی سفارشی، خانه پیش ساخته چوبی با گواهینامه ISO9001، کلبه لوکس
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |
کیت های خانه موبایل پیش ساخته کفپوش وینیل 1.5 میلی متری AS/NZS 4600 قاب فولادی سبک
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | سد بخار معمولی |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
استودیوی باغچه ای مدل سازی شده با قاب فولاد سبک و سطح عرشه ای گسترده
| اتاق خواب: | 1 |
|---|---|
| ماده سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |

