همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های کانتینری پیش ساخته مدولار ISO 40HQ، خانه های کانتینری حمل و نقل ضد آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های کانتینری پیش ساخته حمل و نقل متحرک مقاوم در برابر زلزله با سیستم پنل خورشیدی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های فولادی پیش ساخته پیش ساخته کیت های خانه های ماژولار AS/NZS فریم فولادی سبک
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
|---|---|
| در: | درب فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
| ساختار: | قاب فولادی گالوانیزه |
ویلا پیش ساخته سازه فولادی دو طبقه سازه فولادی مدولار
| استفاده: | ویلا، خانه |
|---|---|
| نوع: | 2 طبقه، قاب سازه فولادی سبک |
| اندازه: | سفارشی، 100-300 متر مربع |
قیمت مناسب پیش ساخته شده خانه سفارشی سبک استیل کیت ساندویچ پانل ونتاژ لوکس دو برابر هزینه موثر ویلا پیش ساخته شده
| استفاده کنید: | خانه مجرد خانوادگی |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل، انتخاب های مختلف |
| نام محصول: | ویلای پیش ساخته، خانه فولادی پیش ساخته، خانه های ویلایی لوکس |
خانه پیش ساخته مدولار کیت قاب فولادی سبک استرالیایی LGFS طراحی سفارشی
| ساختار: | S1397 G550 Z275 0.75/0.95mm سازه دیوار AS1397 G550 Z275 0.95mm کف فولادی Joist AS1397 G550 Z275 0.75 |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار طبیعی |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
خانه های کانتینر حمل و نقل پیش ساخته، خانه های کانتینر چند منظوره
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ماژولار از فولاد چند منظوره برای توالت های متحرک / دفتر
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه دو طبقه مدولار آماده برای فروش حمل و نقل خانه های کانتینری پیش ساخته
| مواد رام: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| مواد سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
صرفه جویی در انرژی خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه ساختارهای فولادی خانه های مدولار خانه های پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |

