همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های ماژولار لوکس ساختاری فولادی پیش ساخته شده با قاب فولادی سبک
| جزئیات بسته بندی: | فولاد گیج سبک به صورت فله، مواد پانل تزئینی در پالت، سایر اتصالات همه در جعبه، بارگذاری شده در 4 |
|---|---|
| زمان تحویل: | به مساحت ساختمان بستگی دارد، 35 روز عادی |
| قابلیت ارائه: | 15000 متر مربع در ماه |
کیفیت اروپایی 2 طبقه لوکس پیش ساخته خانه های چوبی سبک فولاد خانه های ماژولار
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فولاد سبک فریم ویلا پیش ساخته و کیت های خانه ماژولار برای اروگوئه
| مواد قاب: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| جوشکاری خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری / برد WPC |
| عایق: | پشم شیشه EPS |
فریم فولاد سبک پیش ساخته خانه ماژولار فوق آب بنگال تعطیلات هتل ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان فولادی سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختار فولادی سبک لوکس ویلای پیش ساخته پنجره آلیاژ آلومینیوم خانه های مدولار مدرن
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| در: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا. |
خانه های ویلایی دو نفره سبک چینی/پیش ساخته ویلا سبک با تهویه خوب
| استفاده: | ویلا، خانه |
|---|---|
| مواد: | فولاد، ساندویچ پانل، فولاد بخش H جوش داده شده |
| در: | درب امنیتی فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
کیتهای خانه پیشساخته مدولار قابل حمل با قاب فولادی سبک، گنبدی ژئودزیک، کلبه
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراح دیپ بلو |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |
2 طبقه ویلا پیش ساخته سبک گج فولاد قاب خانه ماژولار خانه چند خانواده خانه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ICC EN-1090 فریم روشن فولاد پیش ساخته خانه های متحرک ویلا کیت های چوبی بنگال ها
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |

