همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های کانتینری پیش ساخته ضد آب
| استفاده کنید: | خانه، ویلا |
|---|---|
| رنگ: | مشتری ساخته شده است |
| مواد: | قاب فولادی سبک |
حمل و نقل آسان مونتاژ سریع خانه مبلمان پیش ساخته ماژولار خانه مادربزرگ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30 تا 45 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، D/P، D/A، L/C |
استودیوی پیش ساخته کوچک و قابل حمل مجموعه های خانه فولادی برای ساخت قاب نور
| مدل:: | ویلا مدولار - زمین |
|---|---|
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
| دیوار بیرونی: | روکش WPC |
خانه های متحرک پیش ساخته شده سفارشی سبک گج فولاد قاب خانه پیش ساخته مامان خانه / ADU
| قاب فولاد: | دیوار فولاد AS1397 G550 AZ150 0.75mm |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| نوع: | ADU/خانه ی مادربزرگ |
ویلای پیش ساخته، خانه یکپارچه فولادی سبک دو طبقه لوکس
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
پنل خورشیدی خانه های ماژولار پیش ساخته شده کاملاً تکمیل شده قابل جابجایی برای دفتر استودیوی باغ
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته 2 خوابه با اندازه سفارشی و سقف ساندویچ پانل EPS / پشم سنگ / PU
| آدرس پروژه: | سیدنی |
|---|---|
| دیوار: | ساندویچ پانل EPS / پشم سنگ / PU |
| نصب و راه اندازی: | نصب آسان |
خانه لوکس پیش ساخته و مدولار استاندارد ایالات متحده آمریکا برای خانواده ها
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100/50 میلی متر / برد WPC / فیبر جم |
|---|---|
| اتصالات دیگر: | توالت، دستشویی، دوش، آشپزخانه و غیره |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
ایالات متحده آمریکا خانه ماژولار خانه پیش ساخته محیط زیست ساختمان فولاد سبک ویلا خانه تک خانوادگی
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

