همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه ماژولار از قبل ساخته شده طراحی چوبی مقاوم در برابر طوفان کیت بنگال خانه ساخت سریع
| خارج روکش دیوار: | روکش چوبی / فولادی WPC |
|---|---|
| عایق / بت: | پشم شیشه |
| کابینت آشپزخانه: | کابینت 2PAC |
خانه پیشساخته، خانه مدولار، استودیوی پیشساخته باغ با قاب فولادی سبک و انبار
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه های کوچک و زیبا که از قبل ساخته شده اند باختری استودیویی با عرشه
| استفاده: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |
کیتهای خانه مدولار لوکس مدرن تکخانوادهای فولادی سبک
| استفاده کنید: | هتل ، دفتر ، خانه |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
ویلاهای خانه پیش ساخته با گواهینامه ICC-ES با قاب فولادی سبک با بهترین قیمت
| استفاده کنید: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| رنگ: | مشتری ساخته شده است |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانه های کلاسیک سبک فولاد رزیدنس دو طبقه ویلا دو طبقه
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| تایپ کنید: | قابل تنظیم |
| ساختار: | قاب فولادی، سازه فولادی گالوانیزه |
خانه کوچک پیش ساخته خانه ماژولار خانه فولاد تمام شده خانه کوچک روی چرخ آماده برای حمل
| محل پروژه: | بریزبن، استرالیا |
|---|---|
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
سایت پروژه استرالیا خانه کوچک ساخته شده با کف 10 میلی متری MDF
| محل پروژه: | استرالیا |
|---|---|
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
AS4600 ارزان قیمت خانه های ماژولار فولادی با قاب سبک خانه های پیش ساخته برای ویلا مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های خانه پیش ساخته ضد زلزله سریع مونتاژ اسکلت فولادی سبک
| ماده قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

