همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه ماژولار فشرده خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ برای زندگی متحرک در ایالات متحده
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل 14 میلی متری Metal-PU |
|---|---|
| حاوی: | 1 اتاق خواب 1 حمام 1 آشپزخانه |
| روکش دیواری داخلی: | پانل دیواری یکپارچه 10 میلی متری |
خانه ی پیش ساخته ی ماژولار خانه های کوچک بر روی چرخ برای اجاره
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق رنگی 0.5 میلی متری |
| اتاق خواب: | 2 تخت |
استرالیای استاندارد بهترین چین خانه کوچک پیش ساخته روی چرخ آماده برای حمل
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| تابلوهای سقفی: | 10 میلی متر دیوار یکپارچه |
| محور و چرخ: | تمام محورها مجهز به ترمز برقی هستند. |
جادوی خانه کوچک روی چرخ هزینه خانه های پیش ساخته ساختمان فولاد استرالیای استاندارد
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| تابلوهای سقفی: | 10 میلی متر دیوار یکپارچه |
| محور و چرخ: | تمام محورها مجهز به ترمز برقی هستند. |
ساختار فولادی سبک استرالیایی مادربزرگ تخت / خانه تاشو با وزن سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولادی Eco Prefab Homes Prefab Homes سبک وزن خانه های مدولار مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
مینی خانه پیش ساخته مدولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ
| سبک: | مدرن |
|---|---|
| برقی: | 110/220V/240V |
| کفپوش: | لمینت |
پیش ساخته لوکس نور سنج کوچک خانه-اورلاندو استرالیا استاندارد آمریکایی
| ساختار: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | برد WPC |
| دیوار داخلی: | تخته پی وی سی |
خانه پیش ساخته استاندارد ایالات متحده ارزان دو طبقه خانه کوچک روی چرخ
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
|---|---|
| تابلوهای سقفی: | پانل دیواری یکپارچه 10 میلی متری |
| محور و چرخ: | تمام محورها مجهز به ترمز برقی هستند. |
کابین های ساخته شده لودج ها با وان های گرم فریم های فولادی سبک خانه های چوبی زیبا
| استفاده کنید: | هتل |
|---|---|
| ساختار اصلی: | سازه فولادی سنج سبک |
| پایان سقف: | Glav.alu. ورق موجدار |

