همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه ماژولار پیشگام ساخت فولاد سبک برای ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کانتینرهای پیش ساخته خانه ساختمان لوکس فولاد سبک ویلا سفارشی مدرن کیت های خانه پنلی
| درب بیرونی: | آلبوم درب های دو شیشه ای قاب |
|---|---|
| خاردار: | 35 میلی متر خفاش |
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 5 خوابه |
قاب ضد آتش فولاد سبک فلزی ماشین پیش ساخته فلزی با ورق فولادی پوشش پارک خانه
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ارزان استرالیای استانداردهای سبک فولاد خانه پیش ساخته ساخت و ساز ویلا لوکس خانه پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته گچ + سایر |
گالوانیزه دو طبقه فولاد سبک خانه های پیش ساخته ای ویلاهای ذخیره سازی استانداردهای استرالیا
| رنگ: | اختیاری |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی، 100-300 متر مربع، به عنوان نیاز |
| نوع: | پیش ساخته، سازه فولادی سنگین، 2 طبقه |
ICC EN-1090 2 طبقه ای از فولاد سبک پیش ساخته شده با پنجره های بزرگ
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
خانه های پیش ساخته در مالدیو سیستم فریم فولاد سبک با پوششی چوب سیمان فیبر
| دیواره خارجی: | تخته سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | 0.75 mm AZ150 Alum. آلوم AZ150 0.75 میلی متر. zinc coating Light gauge steel framin |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
نصب سریع ساختاری فریم فولاد سبک استرالیای استاندارد آپارتمان مادربزرگ
| تایپ کنید: | کیت های کابین پانل شده |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
ساختار فولاد سبک مدل دار و پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ
| سازه فولادی سبک: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
| پنل دیواری داخلی: | پانل ساندویچی تزئین شده از فولاد گالوانیزه و PU |
AS/NZS/USA استاندارد پیش ساخته لوکس خانه ماژولار سبک فولاد خانه فریم
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |

