همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
بنغال فوق آب هتل هتل هتل هواپیمایی ضد آب فریم فولاد سبک برای تعطیلات
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک، سیستم پانلی نصب سریع
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پنل ALC / فیبر سیمان |
طراحی خلاقانه دو اتاق خواب. قاب فولاد سبک ساخته شده خانه تک خانواده ای.
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ایالات متحده استاندارد 2 طبقه خانه تک خانوادگی پیش ساخته فولاد سبک خانه فریمینگ لوکس ویلا
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سقف تقویت کننده سقف لایه محافظ سقف: | چاقو 35 میلی متری |
| سوفیت: | ورق CFC 6 میلی متری |
مینی خانه پیش ساخته مدولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ
| سبک: | نوین |
|---|---|
| برقی: | 110/220 ولت / 240 ولت |
| کفپوش: | لمینت |
ساختماني با ساخت سقف و سقف قشنگ بنگال هاي تعطيلاتي، استرالیا سقف هاي فولادي سبک
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
اسکلت فولادی سبک خانه پیش ساخته / مقاوم در برابر زلزله / خانه فولادی سبک گیج
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
مبلمان ساختاری از فولاد سبک ویلاهای لوکس مدرن خانه های پیش ساخته
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
ساخت سریع خانه مدولار 2 طبقه | ویلای استیل فریم سبک استرالیایی
| Standard: | ISO/ICC-ES/EN-1090 |
|---|---|
| تایپ کنید: | خانه مجرد خانوادگی |
| عایق اساسی: | پشم شیشه R2.5 |
استرالیای استاندارد فریم فولاد سبک پیش ساخته شده خانه ماژولار چین سیستم پانلی
| طراحی: | مدرن |
|---|---|
| سقف سازی: | سقف فولادی / آسفالت، خرپا، پشم شیشه |
| ماندگاری: | برای مقاومت در برابر زلزله و بادهای شدید طراحی شده است |

