همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه های پیش ساخته چوبی فولاد سبک ️ بنگال های ماژولار ، خانه های تاشو ، آپارتمان های مادربزرگ و ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
ویلا مدرن ساخته شده ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته ضد زلزله فولاد سبک دو طبقه خانه تک خانواده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ی پیش ساخته ی تک خانوادگی با استخر شنا و کیت های ساختمانی با قاب فولاد سبک
| اتاق خواب: | 3 اتاق خواب |
|---|---|
| حوزه:: | 284.32 متر مربع |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
خانه ویلایی سبک فولادی پیش ساخته به سرعت در محل جمع آوری می شود
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 |
| حمام: | 2 |
ساخت ویلای مدرن دو طبقه با سیستم پانلی: خانه اسپیز، خانه پیشساخته با قاب فولادی سبک
| اتاق خواب: | 3 اتاق خواب |
|---|---|
| حوزه:: | 284.32 متر مربع |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
کیتهای خانههای پیشساخته مدولار و چارچوب فولادی سبک استاندارد بریتانیا
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| حوزه:: | 270.08 متر مربع |
| برنامه: | خانه فولادی |
فابریکه مستقیم سبک گج فولاد پیش ساخته خانه کوچک بر روی چرخ با فلز حرارتی سایدینگ
| تریلر: | تریلر فولادی 2 محور |
|---|---|
| پردازنده مرکزی: | قاب فولادی سبک |
| سقف: | بام باند رنگی |
پروژه خانه های پیش ساخته ای استرالیا خانه های پیش ساخته ای با چارچوب فولاد سبک
| سازه فولادی سبک: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
ویلا پیشساخته با قاب فولادی سبک تکطبقهای استاندارد نیوزیلند برای خانواده prefab home ktis
| سازه فولادی سبک: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| سد بخار برای سقف: | سد بخار معمولی |

