همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
فولاد سبک قاب لیورپول خانه ماژولار خانه دو طبقه ویلا لوکس مدرن
| سازه فولادی سبک: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
| دیواری بیرونی: | 22 میلی متر خفاش |
آی سی سی EN-1090 خانه های ساخته شده از فولاد سبک
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ساخته شده از فولاد سبک AS/NZS
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه فولادی سبک سفارشی خانه تک خانواده ماژولار با استاندارد ایالات متحده
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
| جنس سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |
خانه های فولادی سبک پیش ساخته شده: ساخت خانه های فولادی مقاوم زلزله
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساخت و ساز ساختمانی با سقف فولاد سبک خانه های سیستم تاشو طراحی مدرن
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| هیئت مدیره: | تخته فاشیا فولادی |
مقرون به صرفه و مقرون به صرفه ساخت و ساز لوکس ویلا خانه 4 اتاق خواب کیت قاب سبک گج فولاد
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
خانههای پیشساخته سبک فولادی پیشساخته / خانه تکخانواری برای سکونت
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولاد سبک ADU خانه های ماژولار خانه مادربزرگ آپارتمان یک طبقه خانواده تک نفره برای اجاره
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / شینگل آسفالت |
فریم فولاد سبک پیش ساخته باغ استودیو خانه کیت های صرفه جویی در هزینه کابین های کوچک برای Airbnb
| اندازه: | W3.3×L7M |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کابین های چوبی |
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، کارگاه، کارخانه |

