همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ویلای پیش ساخته سازه فولادی سبک Fast Assemble در استاندارد AU/EU/US با دو طبقه
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
|---|---|
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
خرپا فولادی سبک پیش ساخته هتل نیمکت / جزیره ریزورت ساحلی ییلاقی روی آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولادی سبک استاندارد اروپایی خانه استیل کابین چوبی کلبه اتاق زیر شیروانی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | WPC، روکش چوبی |
| پلان طبقه: | یک اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن، حمام |
خانه مدرن ماژولار. خانه ای با قاب فولادی سبک با پنجره های بزرگ
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / شینگل آسفالت |
هتل گلیشیر مناسب برای گذرگاه های سازگار با محیط زیست
| قاب: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| قاب شاسی فولادی سنگین: | قاب شاسی فولادی سنگین |
| دیواری بیرونی: | پانل کامپوزیت آلومینیومی |
محیط زیست دوستانه مدرن لوکس پیش ساخته مسکن مقرون به صرفه ویلا فریم فولاد سبک
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 5 خوابه |
|---|---|
| گل مژه: | ساختمان های فلزی ساخته شده |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
فانتزی 4 اتاق خواب پیش ساخته ویلا خانه پیش ساخته با فولاد سبک قاب خانه Ktis
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| نام: | خانه منچستر |
| کیت های خانه ای از فولاد سبک: | شستشوی خانه |
4 اتاق خواب مدرن دو طبقه خانه ماژولار فولاد سبک فریم پیش ساخته برای زندگی خانوادگی
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | سنگ فرهنگی |
خانه های مدرن ماژولار با قاب سبک فولاد خانه های پیش ساخته قابل تاشو
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته ویلا ضد آب عایق صوتی بالا نسوز در استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

