همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه های اسکلت فولادی سبک پیش ساخته بادوام، خانه های مقاوم در برابر زلزله خوب
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پشم شیشه |
خانه های پیش ساخته با ظاهر خوب / زندگی راحت ویلایی پیش ساخته با ساختار فولادی سبک
| در: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا. |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم / پی وی سی. |
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
طراحی مدرن خانه فولادی سبک فابریک ویلا برای تعطیلات کیت های خانه فولادی هتل هتل منزل سفارشی
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
خانه پنل ساندویچ با کیفیت بالا ساختمان فولادی واحد هتل پیش ساخته
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
خانههای پیشساخته مدرن فولادی سبک مدولار، واحدهای هتل گنبدی پیشساخته
| ساختار: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
خانه های کوچک پیش ساخته شده قابل کشیدن بر روی تریلر AS / US Light Steel Frame Kits
| برای: | کابین |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
2 طبقه ویلا لوکس و خانه پیش ساخته سیستم پانلی با ساخت فولاد سبک
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| حوزه:: | 397.56 متر مربع |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
بلیز / مالدیو خانه های ییلاقی روی آب با فولاد سبک، خانه های ییلاقی بر فراز آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانههای ییلاقی پیش ساخته بالی از جنس استیل سبک / خانههای ییلاقی روی آب ساحلی جزایر مدهوفوشی
| دیواره خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه پیش ساخته کیت خانه , خانه چوبی سبک فولادی , سقف رنگ های مختلف
| دیوار بیرونی: | تخته WPC / چوب جامد |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته پی وی سی / چوب جامد |
| کاشی سقف: | colorbond/آسفالت زونا |

