همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
پروژه خانه های ساخته شده از فولاد سبک استرالیایی خانه های پیش ساخته Kitset NZ قیمت کیت های خانه های پیش ساخته
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mmF: | برد 15 میلی متری OSB |
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
خانه ساختمانی با قاب فولادی سبک
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation روکش دیوار، مانع بخار |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پنل دیواری داخلی |
کابین های پیش ساخته و آپارتمان های مادربزرگ و خانه های فولاد سبک طراحی خانه سفارشی خانه ماژولار
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| برد OSB 5 میلی متری: | سد بخار طبیعی |
کابین پیش ساخته فریم فولاد سبک در چین یک کابین مونتاژ سریع ماژولار AS/NZS
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| قابلیت ارائه: | 12000 خانه در سال |
خانه های پیش ساخته مدرن با سیستم های فریم فولادی سبک AS/NZS
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
فولاد سبک قاب ماژولار خانه از هتل واحد خانه های پیش ساخته کابین های بنگال
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته با قاب فولادی سبک استاندارد استرالیا
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه ساختمانی استرالیایی سبک استیل طراحی قاب دار خانه ماژولار ضد زلزله
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار معمولی |
| روکش دیوار خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری |
خانه پیش ساخته با قاب فولادی سبک و راه حل های اداری و کابین
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساختمان فولاد سبک از واحد هتل بسیار قابل تنظیم است خانه های کوچک ساخته شده
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |

