همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ویلای پیش ساخته روستایی با اسکلت فولادی سبک ، مسکن مدولار پیش ساخته سریع
| استفاده: | خانه، هتل، اداری، ویلا |
|---|---|
| اندازه: | می توان طراحی کرد، می توان آن را سفارشی کرد |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
ویلا پیش ساخته لوکس ویلای پیش ساخته اسکلت فلزی سبک مقاوم در برابر زلزله
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
AS/NZS استاندارد فولاد سبک فریم ویلا پیش ساخته جدید لوکس خانه ماژولار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| طول عمر: | 100 سال برای ساختار |
خانه پیش ساخته مقرون به صرفه ویلا خانه چوبی سبک با پنجره های کشویی PVC
| نوع: | ساخت مسکن مقرون به صرفه |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
اسکلت استیل سبک درب فلزی اسکلت فلزی خانه پیش ساخته ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته 2 طبقه انگلستان | مسکن اسکلت فلزی سبک
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | تخته فاشیا فولادی |
| دیواری بیرونی: | 22 میلی متر خفاش |
خانه ماژولار از پیش ساخته شده بنگال چوبی از قبل ساخته شده با قاب فولاد سبک
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| نام: | خانه های ییلاقی ساحلی |
Au/USA Standard Light Steel Framing House House Prefab House House Resort Bunglalow خانه های چوبی یا خانه های چوبی یا خانه های چوبی
| محل پروژه: کره جنوبی: | قاب دیواری، خرپا سقف |
|---|---|
| دیوار بیرونی دیوار: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
AS/US ساختار قاب فولاد سبک ویلا های پیش ساخته ای خانه های مدرن مدولار صرفه جویی در انرژی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته مدولار 2 طبقه با قاب فولادی سبک ساختمان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

