همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ساختمان فولادی سبک خانه ویلا لوکس
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| ماده عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
خانه ساختمانی مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/USA استانداردی که از فولاد سبک ساخته شده است
| سازه فولادی سبک: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| کاشی سقف: | کاشی بام فولادی با روکش سنگ |
خانه کوچک پیش ساخته فولادی سبک با دیوار ساندویچ پانل PU فلزی و تریلر
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
خانه های کوچک زیر 15،000 دلار
| امکانات:: | خانه کوچک روی چرخ |
|---|---|
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
| مناسب برای:: | سفر خانواده یا زوج |
آی سی سی EN-1090 ساخت پیش ساخته فولاد سبک قاب ماژولار ساخت پیش ساخته خانه کانتینر لوکس طراحی سه بعدی
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 4 خوابه |
|---|---|
| گل مژه: | ساختمان های فلزی ساخته شده |
| پنجره ها: | پنجره های کشویی پی وی سی شیشه دوبل |
NZ / AS پیش ساخته خانه کوچک ماژولار کیت لوکس خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
|---|---|
| نام: | کوئینزلند |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
گواهینامه ICC-ES لوکس دو طبقه خانه ماژولار مدرن موبایل پیش ساخته کیت های سبک استی
| تایپ کنید: | ویلای پیش ساخته |
|---|---|
| لوله کشی: | لوله های آبرسانی ، لوله های ewage |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
خانه های مدرن ماژولار / ویلا های ساخته شده از فولاد سبک / خانه های ساخته شده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های کانتینری پیش ساخته فولادی سبک / کیت های خانه پیش ساخته برای زندگی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

