همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه پیش ساخته کیت خانه , خانه چوبی سبک فولادی , سقف رنگ های مختلف
| دیوار بیرونی: | تخته WPC / چوب جامد |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته پی وی سی / چوب جامد |
| کاشی سقف: | colorbond/آسفالت زونا |
فولاد سبک خانه های مدرن ماژولار آسان و سریع نصب خانه مامان بزرگ آپارتمان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
استرالیایی استندرد پیش ساخته سبک گاج فولاد قاب خانه طبقه دوم آپارتمان
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
خانه ماژولار پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ با قاب فولاد سبک خانه ماژولار
| حمام: | دوش، توالت، سرویس بهداشتی |
|---|---|
| پنجره ها: | شیشه دوگانه آلوم. پنجره |
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
ساختمان پیشساخته مدرن ارزان با سازه فولادی، خانه پیشساخته با سیستم پنل
| دیوار بیرونی: | ورق فلزی |
|---|---|
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
| فیلدهای کاربردی: | صنعتی/تجاری/مسکونی |
فولاد سبک خانه های کانتینر مدرن خانه های پیش ساخته سفید خانه یک لایه
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه ماژولار استاندارد EU/AU/USA خانه کوچک بر روی چرخ با سه اتاق خواب در حیاط پشتی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های کانتینر ماژولار برتر استرالیا آپارتمان های مامان بزرگ ADU خانه فولاد
| ویژگی ها: | حق ثبت اختراع فناوری تاشو |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
خانه ییلاقی پیش ساخته مقاوم در برابر طوفان، خانه چوبی پیش ساخته ییلاقی روی آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ویلای پیش ساخته روستایی با اسکلت فولادی سبک ، مسکن مدولار پیش ساخته سریع
| استفاده: | خانه، هتل، اداری، ویلا |
|---|---|
| اندازه: | می توان طراحی کرد، می توان آن را سفارشی کرد |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |

