همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه پیش ساخته مقرون به صرفه ویلا خانه چوبی سبک با پنجره های کشویی PVC
| نوع: | ساخت مسکن مقرون به صرفه |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
کپسول فضايي لوکسخانه کوچک روی چرخ خانه چوبی سبک سفارشی
| قاب: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| شاسی:: | سفارشی |
| دیواری بیرونی: | پانل کامپوزیت آلومینیومی |
ایالات متحده / نیوزیلند / اتحادیه اروپا استاندارد جدید فانتزی خانه ماژولار خانه کوچک در تریلر با قاب فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ایالات متحده / ایالات متحده آمریکا پیش ساخته سبک گج فولاد قاب ماژولار خانه کیت برای خوابگاه و کارخانه
| ساختار: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
| پنجره ها: | دو جداره آلوم.در |
ایالات متحده آمریکا / AS خانه های پیش ساخته ماژولار بر روی چرخ
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
|---|---|
| نام: | کوئینزلند |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
ساختارهای فولادی نیروی کار ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته / خانه های ماژولار ساخته شده
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خرپا فولادی سبک پیش ساخته هتل نیمکت / جزیره ریزورت ساحلی ییلاقی روی آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های مدرن خانه های پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.95 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| بام: | زونا آسفالت |
| سقف: | برد 12 میلی متری MGO |
طراحی مدرن پیش ساخته خانه ماژولار کیت خانه کوچک روی چرخ با 2 اتاق خواب
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| قابلیت ارائه: | 1000 خانه در سال |
خانه های کوچک روی چرخ زیر 50K دلار خانه های کوچک مودیلی لوکس با قاب فولادی سبک
| امکانات:: | خانه کوچک روی چرخ |
|---|---|
| مناسب برای:: | سفر خانواده یا زوج |
| مردم:: | بدون نیاز به نصب |

