همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه پارک پیش ساخته با قاب فولاد سبک کیت خانه های متحرک برای ساخت خانه های فلزی کوچک
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | روکش WPC |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پانل دیوار داخلی منطقه خشک و منطقه مرطوب |
طراح لوکس شرکت ساخت و ساز ساختمانی فولادی
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
فلوریدا 3 اتاق خواب خانه های کوچک ماژولار برای سفر ماجراجویی
| برای: | کابین |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه های متحرک پیش ساخته با کف لمینت / سقف رنگی / روکش دیوار PVC
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | تخته Colorbond + MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
خانه های متحرک پیش ساخته قابل سکونت با قاب فولادی سبک / خانه های متحرک سفارشی سبز برای خانواده
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
پنل سقف PVC واحد کابین مدولار / خانه پیش ساخته با درب های کشویی آلومینیومی
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| روشنایی: | CE، AS/NZS، نور استاندارد UL یا دیگران |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
عایق پشم شیشه ای خانه های مدولار مدرن مدولار با کارایی بالا
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
قاب فولاد سبک ADU خانه های ماژولار خانه مادربزرگ آپارتمان یک طبقه خانواده تک نفره برای اجاره
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / شینگل آسفالت |
خانه پیش ساخته سبک فولادی G550 استاندارد آمریکا، خانه مادربزرگ، خانه قابل حمل ADU
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | سد بخار طبیعی |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |
خانه ساختمانی با قاب فولادی سبک
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation روکش دیوار، مانع بخار |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پنل دیواری داخلی |

