همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های ماژولار انعطاف پذیر خانه های پیش ساخته با ساختار فولاد سبک خانه کوچک روی چرخ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساخت سریع خانه های پیش ساخته خانه های ماژولار با قاب فولادی سبک سبک
| کفپوش: | تخته کف CFC، کاشی چینی، کفپوش MDF یا موارد دیگر |
|---|---|
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک |
ویلا لوکس مدل سازی شده و دو اتاق خواب
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های پیش ساخته AS/US با قاب سبک فولاد خانه های تک خانوادگی مدرن و لوکس
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های موبایل پیش ساخته قاب فولادی سبک سبک اروپا در استاندارد اتحادیه اروپا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
سازه فولادی CN پیش ساخته ویلا خانه پیش ساخته شاد با پانل سقف PVC
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| نورپردازی: | ICC EN-1090، CE، AS/NZS، چراغ استاندارد UL یا موارد دیگر |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
صرفه جویی در انرژی مقرون به صرفه پیش ساخته خانه ماژولار کیت ساختار فولادی ویلا ویلا های پیش ساخته
| مواد: | فولاد سبک |
|---|---|
| در: | درب محافظ استیل |
| پنجره: | پنجره آلومينيومي |
استرالیای استاندارد ساختار فولادی سبک مامان خانه ای مسکونی کابین کوچک ساخت سریع خانه ای پایدار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ماژولار سبک خانه های پیش ساخته با ساختار فولاد سبک خانه کوچک روی چرخ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه: | 12000 خانه در سال |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته ای با قاب فولاد سبک برای تعریف مجدد صنعت ساخت و ساز
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | برد 15 میلی متری OSB |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

