همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
ویلا و ساختمان اداری پیش ساخته سفارشی با پنجره و درب آلومینیومی فضای باز
| نام محصول: | خانه فولادی پیش ساخته |
|---|---|
| تابلوهای سقفی: | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
| عایق: | عایق حرارتی و صوتی گنجانده شده است |
خانه های ماژولار پس از فاجعه سیستم پانلیزه شده، کیت های خانه ماژولار فولاد سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
قاب های فلزی سبک خانه موبایل خانه پیش ساخته کاشی و سرامیک 3450 میلی متر
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | سد بخار معمولی |
| خط گوشه: | 50 میلی متر PVC مخروطی / مخروطی گچی |
قیمت کارخانه ای خانه های پیش ساخته مدرن | خانه های مسکونی سبک فولادی ADU
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پایان دیوار داخلی: | پنل دیواری یکپارچه |
خانه متحرک استاندارد فولاد سبک اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا خانه های متحرک مدرن
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پرداخت دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
قاب فولادی سبک خانه موبایل پیش ساخته خانه های جدید ساخته شده برای مادربزرگ
| سیستم کف زیرین (در صورت وجود): | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پرداخت دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
ماژولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ کابین های کوچک برای فروش
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
ایالات متحده آمریکا طرح های طراحی خانه ویلا پیش ساخته / خانه های ماژولار ویلا لوکس پیش ساخته
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه موبایل ماژولار خانه کوچک بر روی چرخ با ساختار فولادی پیش ساخته 2350*8000mm
| روکش دیوار: | روکش فلزی درز ایستاده |
|---|---|
| نام: | 2501t 02 کوئینزلند |
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
خانه های پیش ساخته مدرن: کیت های ویلا لوکس با خانه ماژولار فولاد سبک
| دیوار: | برد ALC/فایبر سمنت برد/ ساندویچ PU |
|---|---|
| سبک: | سفارشی |
| کف: | سفارشی |

