همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
AS / USA استاندارد خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ خانه ماژولار
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
|---|---|
| عبارتند از: | 1 اتاق خواب 1baht 1kitchen 1living |
| نام: | کوئینزلند |
کانتینرهای پیش ساخته خانه ساختمان لوکس فولاد سبک ویلا سفارشی مدرن کیت های خانه پنلی
| درب بیرونی: | آلبوم درب های دو شیشه ای قاب |
|---|---|
| خاردار: | 35 میلی متر خفاش |
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 5 خوابه |
قاب فولادی سبک ساختمانی ویلا خانه سریع خانه تک خانوادگی آپارتمان
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته ای با چوکات فولاد سبک مقاوم در برابر طوفان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استاندارد اروپا ییلاقی خانه پیش ساخته لوکس جدید , کیت خانه پیش ساخته عایق حرارت / خانه فولادی سبک
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
خانه های پیش ساخته ویلا ضد آب عایق صوتی بالا نسوز در استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه کوچک کیت موبایل فولاد سبک استودیو باغ پیش ساخته سایز ۲۰ متر مربع
| اندازه: | 20 متر مربع |
|---|---|
| چوب کلید: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | تعطیلات / استراحتگاه / دفتر |
مینی خانه پیش ساخته مدولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ
| سبک: | نوین |
|---|---|
| برقی: | 110/220 ولت / 240 ولت |
| کفپوش: | لمینت |
خانه های لوکس ساخته شده با فولاد سبک: با دوام و ظرافت
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه پیش ساخته ماژولار با قاب فولاد سبک خانه کوچک روی چرخ برای اجاره
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |

