همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های ماژولار مدرن با سطح تمام شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
تهویه رطوبت استوایی بنگال فوق آب / خانه های بنگال ماژولار
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ. قاب فولادی سبک و ماژولار با سیستم قاب طراحی شده.
| مواد اصلی: | سازه فولادی سبک |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش WPC |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
Au Nzs Ce USA استاندارد قاب فولادی سبک ویلای لوکس لیورپول اسلو
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
بهترين سازندگان خانه هاي پيش ساخته طرح هاي برنده ي جواي ما را کشف مي کنند
| کفپوش: | تخته کف CFC، کاشی چینی، کفپوش MDF یا موارد دیگر |
|---|---|
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک |
NZ / AS پیش ساخته مدرن 3 اتاق خواب ساختار فولاد پیش ساخته ویلا خانه ماژولار
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | خانه اسکلت فولادی سبک |
| اتاق خواب: | 4 |
کیت های ساختمانی فولادی ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده آمریکا
| نوع پایه: | دال بتنی یا پایه پایه |
|---|---|
| درها: | درب های فولادی یا چوبی از پیش نصب شده |
| روکش دیوار خارجی: | برد ALC 50 میلی متری |
خانه های متحرک پیش ساخته سازگار با محیط زیست سفید / خانه های متحرک چوبی سبک فولادی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | تخته Colorbond + MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
خانه متحرک سفارشی سبک اروپایی با قاب فولادی سبک | سقف کالرباند، ضد رطوبت، نمای چوبی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / شینگل آسفالت |
| کفپوش: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
فولاد سبک استرالیا معدن ترجیح می دهد خانه های مدرن ماژولار مادربزرگ آپارتمان ADU
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

