همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه پیش ساخته ماژولار خانه کوچکی روی چرخ با قاب فولاد سبک برای اجاره
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
کفپوش 10mm MDF کفپوش خشکی منطقه لوکس خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ
| محل پروژه: | استرالیا |
|---|---|
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
هزینه برای هر متر مربع برای خانه های کوچک در استرالیا
| قابل حمل و نقل: | بله، برای حمل و نقل آسان طراحی شده است |
|---|---|
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| سرمایش گرمایشی: | سیستم HVAC مینی اسپلیت |
آکسن های مدرن متحرک تعطیلات خانه ماژولار / استودیوی باغ از پیش ساخته شده برای زندگی تعطیلات
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانه ییلاقی ساحلی فولادی یک خوابه، کیت های خانه پیش ساخته کوچک، پایه فولادی سبک
| پایه: | تیر H و فونداسیون فولادی سبک |
|---|---|
| کف: | برد 12 میلی متری MGO و برد لمینت |
| دیوار بیرونی: | برد WPC و برد OSB |
خانه های مدرن پیش ساخته شده پیش ساخته شده ویلا ساختارهای فولادی سبک ساختمانی خانه های ماژولار Ktis
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختار فولاد سبک مدل دار و پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ
| سازه فولادی سبک: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
| پنل دیواری داخلی: | پانل ساندویچی تزئین شده از فولاد گالوانیزه و PU |
از قبل ساخته شده و آماده برای حمل با حمام
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
2 طبقه ساختمان فولاد مدرن خانه ویلایی پیش ساخته
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های کوچک NZ: زندگی پایدار و انعطاف پذیر - کابین های فاکس AS / US کیت خانه های فولادی ماژولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |

