همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
قاب فولادی Eco Prefab Homes Prefab Homes سبک وزن خانه های مدولار مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های خانه های پیش ساخته مدرن روکش فلزی Wpc
| ماده قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
گزینه های سفارشی خانه های کوچک قابل کشیدن خانه های کوچک پیش ساخته بر روی چرخ
| برای: | کابین |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه های ماژولار پیش ساخته شده خانه های کوچکی روی چرخ برای کمپینگ
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
ویلای لوکس استاندارد استرالیا با تزئینات چوبی با عایق صدا
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانه های ویلایی ساخته شده از فولاد سفید با طراحی قاب خانه ICC EN-1090
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های قابل تاشو استاندارد اروپایی خانه های پیش ساخته مامان خانه های مسکونی ماژولار برای زندگی
| دیوار: | پنل دیواری یکپارچه |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
قاب فولاد سبک ساختمان های فلزی پیش ساخته خانه بنگال خانه چند خانواده خانه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه کوچک پیش ساخته روی چرخ خانه کوچک مدولار صرفه جویی در فضا
| ساختار:: | سیستم قاب بندی فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار:: | تخته سه لا |
| کف:: | کفپوش HDF |
خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه برای ساخت و ساز مناسب
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
|---|---|
| نام: | کوئینزلند |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |

