همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
AS4600 ارزان قیمت خانه های ماژولار فولادی با قاب سبک خانه های پیش ساخته برای ویلا مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های متحرک پیش ساخته با کف لمینت / سقف رنگی / روکش دیوار PVC
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | تخته Colorbond + MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
کارخانه کوچک مستقیم مدرن پیش ساخته سبک گج فولاد پارک خانه کیت خانه ماژولار
| متریال قاب: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm قاب فولادی |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری/بورد WPC |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک فولاد سفید ساختاری لوکس مدرن ویلا پیش ساخته کیت خانه ماژولار
| آستر داخلی: | تخته فیبر سمنت |
|---|---|
| عایق بندی: | پشم شیشه با کارایی بالا |
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |
کیت خانه های مدرن پیش ساخته خانه های متحرک پیش ساخته قاب فولادی سبک سنج
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساخت پیش ساخته از فولاد سبک قاب ماژولار خانه مدرن خانه فولد
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
استودیوی باغچه ای با سایز کوچک
| استفاده: | خانه ، هتل ، دفتر ، دیگران |
|---|---|
| زمان حیاتی: | 100 سال برای ساختار |
| ساختار اصلی: | سازه فولادی گیج سبک |
ساختاری از فولاد سرد ساختاری از فولاد سبک فریم پیش ساخته ویلا خانه های طراحی مدرن
| تایپ کنید: | ویلا خانه ای ساخته شده |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی / خانه های پیش ساخته مدرن مقاوم در برابر آتش با کف لمینت
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
|---|---|
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
ساختار فولادی سبک لوکس ویلای پیش ساخته پنجره آلیاژ آلومینیوم خانه های مدولار مدرن
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| در: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا. |

