همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه کوچولو با 2 اتاق خواب و پشت بام خانه متحرک ساخته شده خانه های کوچولو آماده ارسال
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |
خانه های جدید و جذاب خانه های کوچکی خانه های متحرک خانه های آماده برای حمل با چرخ
| مواد دیوار خارجی:: | بشقاب آلومینیوم-ماگانسوم-مانگان |
|---|---|
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
استرالیای استاندارد ارزان خانه کوچک کوچک آماده برای حمل و نقل پیش ساخته خانه تریلر
| مواد دیوار خارجی:: | بشقاب آلومینیوم-ماگانسوم-مانگان |
|---|---|
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
خانه کوچکی بر روی چرخ پیش ساخته شده برای Airbnb
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
|---|---|
| زندگي كردن: | 1 |
| حمام: | توالت، دوش، مجموعه غرور |
استرالیا استاندارد خانه موبایل خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ برای زندگی
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
| حوزه: | 18.8 متر مربع |
4 اتاق خواب ساختارهای فولادی ساختارهای ساختمانی ساختمانی خانه های لوکس ویلا خانه های فولادی
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
|---|---|
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
ساختمون فولادي مدل دار و با اندازه ي کم
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
بنگالوی پیشساخته با قاب فولادی سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیش ساخته مینی هتل با کیفیت بالا با طراحی AS/NS قاب فولادی سبک
| سقف سازی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
اسکلت فلزی Eps کاشی ساندویچ دوبلکس پیش ساخته خانه کیت خانه های پیش ساخته فوق مدرن
| استفاده: | ویلا، خانه |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل، انتخاب های مختلف |
| رنگ: | مشتری ساخته شده است |

