همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
بنگله های پیش ساخته 5 خوابه
| سازه فولادی: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار طبیعی |
| لایه عایق اضافی - دیواره بیرونی): | پانل PU 50 میلی متری |
ICC EN-1090 فریم روشن فولاد پیش ساخته خانه های متحرک ویلا کیت های چوبی بنگال ها
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه های فولاد پیش ساخته دو طبقه ای که با استانداردهای استرالیا ساخته شده اند
| درب: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| سازه فولادی: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
خانه های کوچک ساخته شده با چرخ به فروش می رسد
| حمام: | دوش / توالت / سینک |
|---|---|
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
| ارتفاع: | <4 متر |
ایالات متحده آمریکا ویلا های ساخته شده لوکس خانه های ساخته شده انرژی صرفه جویی استانداردهای استرالیا
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
خانه کوچک استانداردی استرالیایی
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه ای کوچک با تریلر روی چرخ برای سفر
| سقف: | پانل دیواری یکپارچه 8 میلی متری |
|---|---|
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
| کلمه کلیدی: | خانه های کوچک روی چرخ |
خانه فولادی پیش ساخته کارگر قاب فولادی سبک سنج ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| استفاده کنید: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طرح: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |
کیت های خانه پیش ساخته طراحی مدرن، خانه های ییلاقی، کیت های خانه های کوچک مناسب برای تعطیلات برای زندگی
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های خانه پیش ساخته زیبا، خانه های ییلاقی، ویلای لوکس با سقف فولادی موجدار
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |

