همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
صرفه جویی در انرژی خانه های ماژولار مقرون به صرفه خانه های پیش ساخته ساختارهای فولادی ویلا خانه های شهری
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
سیستم پنلبندی کارخانهای سازه فولادی ویلای پیشساخته | خانه سفارشی با طراحی جدید
| دیوار خارجی: | قاب فولادی کورتن 0.75 میلی متری، فیش امگو |
|---|---|
| پایان سقف: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond ورق راه راه، رنگ |
| دیوار داخلی: | دیوار-12 میلی متر Mgo. Flush finsh |
AS / NZS استاندارد قاب فولادی خانه های پیش ساخته خانه های ییلاقی , خانه کیت پیش ساخته
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
صرفه جویی در انرژی خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه ساختارهای فولادی خانه های مدولار خانه های پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
کیت خانه ماژولار با فریم فولادی سبک
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | چاقو 35 میلی متری |
| دیوار بیرونی: | 8 میلی متر جیمز هاردی سایدینگ |
خانه پیش ساخته سبک فولادی G550 استاندارد آمریکا، خانه مادربزرگ، خانه قابل حمل ADU
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | سد بخار طبیعی |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |
خانه شهری ویلاهای پیش ساخته/پریفاب خانه های دو خانواده خانه های سبز پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت خانه پیش ساخته به سبک استرالیا، خانه پیش ساخته مدرن با روکش WPC
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت فرم قاب فولادی پیش ساخته خانه های مدولار پیش ساخته خانه زیر شیروانی پانل سقف PVC
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| نورپردازی: | CE، AS/NZS، نور استاندارد UL یا دیگران |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
AS/NZS/USA استاندارد مدرن خانه کوچک پیش ساخته شده - کابین خانه کوچک ماژولار
| کسب و کار: | امکان ایجاد سریع فضای زندگی را فراهم می کند |
|---|---|
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |

