همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ویلا پیش ساخته قابل سفارشی با ساختار فریم فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه فولاد سبک با منظره
| قاب فولادی: | قاب دیواری، خرپا سقف |
|---|---|
| دیوار بیرونی دیوار: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
خانه پیشساخته با قاب فولادی سبک، دفاتر، اقامتگاهها، کلبههای همهشمول، استراحتگاهها، خانه سیب
| قاب: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 روی و آلو. coated steel 0.75mm فولاد ر |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش برای طبقه پایین (مساحت خشک): | کفپوش های SPC 8mm |
خانه های کوچک ارزان قیمت بر روی چرخ با کابین های آماده ساخته شده با فریم فولاد سبک با AS / US
| درب بیرونی: | درب چمدان آلوم استاندارد استرالیا |
|---|---|
| طبقه: | برد فیبر سمنت 15 میلی متری |
| پله داخلی: | قاب فولادی با اتمام |
AS/NZS استاندارد فولاد سبک پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ کیت خانه برای مسافران ماجراجویی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساختمان های آپارتمانی از فولاد سبک با استاندارد AU / EU / USA
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS / US استیل فریم خانه کیت و طرح خانه های پیش ساخته استیل خانه های ماژولار
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
|---|---|
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
ترکیب خانه پیش ساخته فولاد سبک / کیت خانه ماژولار پیش ساخته
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ی پیش ساخته ی سازگار با محیط زیست
| جزئیات بسته بندی: | فولاد گیج سبک به صورت فله، مواد پانل تزئینی در پالت، سایر اتصالات همه در جعبه، بارگذاری شده در 4 |
|---|---|
| زمان تحویل: | به مساحت ساختمان بستگی دارد، 35 روز عادی |
| قابلیت ارائه: | 15000 متر مربع در ماه |
استرالیا طراحی استاندارد خانه های استودیویی از پیش ساخته شده باغ برای خانه های کوچک دو طبقه از فولاد سبک از پیش ساخته شده مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

