همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
گواهینامه ICC-ES لوکس دو طبقه خانه ماژولار مدرن موبایل پیش ساخته کیت های سبک استی
| تایپ کنید: | ویلای پیش ساخته |
|---|---|
| لوله کشی: | لوله های آبرسانی ، لوله های ewage |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
AS/US ساختار قاب فولاد سبک ویلا های پیش ساخته ای خانه های مدرن مدولار صرفه جویی در انرژی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه آماده و آماده برای فروش
| مواد رام: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| مواد سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه ی ساخته شده با پنجره های بزرگ.
| استفاده: | خانه، ویلا، اداری |
|---|---|
| رنگ: | سفید، می تواند سفارشی شود |
| اندازه: | الزامات مشتریان، استاندارد یا سفارشی |
استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استودیوی استود
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | روکش چوبی Wpc |
| سقف: | تخته گچی 12 میلی متر |
قاب فولادی سبک پیش ساخته ویلا خانه سریع مونتاژ پیش ساخته خانه های ماژولار کیت
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
پروژه خانه پیش ساخته استرالیایی فولاد سبک
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | آسفالت سقف شینگل کاشی |
| سوفیت: | ورق CFC 6 میلی متری |
خانه ساختمانی سبک فولادی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمان
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش برای طبقه همکف (منطقه مرطوب): | کفپوش وینیل 1.5 میلی متری / کاشی و سرامیک |
خانه کوچک فولادی پیش ساخته مدولار روی چرخ: طراحی نوآورانه با NAS/AS
| حمام: | 2 |
|---|---|
| درها: | چوب جامد |
| پایان: | سطح بالا |
خانه ساختمانی از فولاد سبک ساختمان های هتل با هتل های تعطیلات نیوتن خانه های ماژولار
| نورپردازی: | اختیاری |
|---|---|
| مواد: | الوار |
| نام محصول: | استودیو باغ پیش ساخته |

