همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
صرفه جویی در مصرف انرژی با قیمت مناسب خانه پیش ساخته سازه فولادی ویلا ویلاهای پیش ساخته
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
|---|---|
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
ویلا سازه فولادی پیش ساخته صرفه جویی در مصرف انرژی، ویلا پیش ساخته مدرن برای خانواده
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولاد سبک ساختمان های خانه های پیش ساخته قیمت پایین قاب فولاد آپارتمان پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
گواهینامه ICC-ES فریم فولاد سبک ویلا پیش ساخته ️ طراحی لوکس 3 اتاق خواب مقرون به صرفه
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک سریع جمع آوری مقاومت در برابر باد پیش ساخته ویلا لوکس
| مواد: | فولاد سبک |
|---|---|
| استفاده: | ویلا، خانه |
| در: | درب محافظ استیل |
ساختمانهای پیشساخته SOHO آپارتمانی با سازه قاب فولادی سبک | ساختمانهای سفارشی برای فروش
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره آلومینیومی |
کیت های خانه پیش ساخته طراحی مدرن، خانه های ییلاقی، کیت های خانه های کوچک مناسب برای تعطیلات برای زندگی
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان های ماژولار خانه های پیش ساخته قابل گسترش کانتینر سبک استیل ویلا
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه های فولادی ساخته شده لوکس
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| ماده عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| ماده سمی: | تخته MGO / تخته گچی |
ویلا پیش ساخته لوکس ویلای پیش ساخته اسکلت فلزی سبک مقاوم در برابر زلزله
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |

