همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
ویلاهای پیش ساخته ساختاری سریع: طراحی شده با فولاد بلو اسکوپ با استانداردهای استرالیا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ویلاهای استرالیایی استاندارد فولاد ساخته شده با پنجره ها و درب های امنیتی گواهی شده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ماژولار پیش ساخته خانه کوچک بر روی چرخ با پنجره دوجداره آلومینیوم
| کف: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
|---|---|
| حمام: | دوش، توالت، سرویس بهداشتی |
| اندازه: | 2.35 * 7.8 متر |
خانه ساختمانی مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه کوچک روی چرخها با ساختار فولادی سبک پیشساخته مدولار: بهترین همراه سفر
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
هزینه قاب فولادی آماده خانه کوچک پیش ساخته روی چرخ با تریلر
| سقف: | لایه تقویت کننده سقف برای سقف |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش لمینت 9 میلی متر |
| اندازه: | 2.35*7.4m |
خانه های کوچک ساخته شده درب حمام MDF
| درب خارجی (ورودی): | دو جداره آلوم.در |
|---|---|
| کف: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
خانه های کوچک NZ: زندگی پایدار و انعطاف پذیر - کابین های فاکس AS / US کیت خانه های فولادی ماژولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |
کیت خانه فولادی سبک پیش ساخته / خانه ییلاقی برای زندگی
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه مولتی فنکشن پیش ساخته استرالیایی استانداردی آپارتمان مادربزرگ خانه کوچک ماژولار
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

