همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
ایالات متحده / ایالات متحده آمریکا پیش ساخته چوبی بنگال خانه ماژولار کیت برای خوابگاه و کارخانه
| محل پروژه: | تاهیتی |
|---|---|
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
| پنجره ها: | دو جداره آلوم.در |
ویلای لوکس استاندارد استرالیا با تزئینات چوبی با عایق صدا
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
AS / NZS / USA فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته ماژولار کیت های ویلا
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه ی لوکس 4 اتاق خواب و ویلایی با استخر شنا
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| حوزه:: | 323.15 متر مربع |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
طراحی حرفهای خانههای پیشساخته پانلی بنگلو با کیتهای خانههای فولادی مدرن کوچک
| قاب فولادی سبک: | S550 AZ150 0.75mm فولادی |
|---|---|
| EXT.WALL: | ورق CFC 10 میلی متر + 8 میلی متر CFC داخل |
| عایق کاری دیوار و سقف: | پشم شیشه |
AS/US پیش ساخته گج سبک فولاد فریم خانه تک خانواده بنگال کیت های خانه فولاد
| هیئت مدیره: | تخته فاشیا فولادی |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | مونتاژ DIY یا نصب حرفه ای در دسترس است |
| نرده: | نرده WPC |
خانه مدولار فولادی سبک پیش ساخته AS/US چین ساختمان مدولار فلزی کم هزینه
| طبقه: | XPS / OSB / چوب / تخته گچی، کف pvc |
|---|---|
| قاب فولادی: | فولاد سبک AZ150 G550 |
| روش حمل و نقل: | کانتینرهای صاف |
اقامتگاه ییلاقی مدولار لوکس، خانه ییلاقی با پنجره بزرگ
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک، کابینهای تعطیلات هاوایی برای هتلهای تفریحی
| متریال قاب: | قاب فولادی |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ساندویچ EPS |
| مواد عایق: | پانل ساندویچ EPS |
سیستم ساختمان پانلی خانواده کوچک سازه فولادی زیبا خانههای پیشساخته فولادی سبک
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |

