همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه کوچک پیش ساخته و ماژولار بر روی چرخ های جعبه سیدر مدل کیت خانه
| پنل دیواری داخلی: | WPC-wood |
|---|---|
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
| درب بیرونی: | ) دو شیشه آلومینیوم. |
خانه کوچک پیش ساخته شده و قابل سفارشی سازی
| ارتفاع: | <4m |
|---|---|
| ساختار: | سیستم قاب بندی فولادی سبک |
| بندر: | شانگهای چینگدائو تانجیانگ |
خانه ماژولار از قبل ساخته شده با قاب فولاد سبک
| آشپزخانه: | آشپزخانه استاندارد ایالات متحده |
|---|---|
| ارتفاع: | 4M |
| سقف سازی: | ورق بام رنگی، شینگ آسفالت، کاشی و سرامیک |
خانه های کوچک ارزان و قابل تنظیم بر روی چرخ با قاب فولاد سبک
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق رنگی 0.5 میلی متری |
| اتاق خواب: | 3 |
ویلا مسکونی خانه فولاد پیش ساخته سیستم ساختار فولاد سبک خانه ماژولار استرالیای استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
اسکلت استیل سبک درب فلزی اسکلت فلزی خانه پیش ساخته ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت خانه های مدرن پیش ساخته شده خانه های ماژولار AS / US استاندارد فولاد سبک فریم خانه ویلا
| روش مونتاژ: | ماژول های پیش ساخته پیچ و مهره ای |
|---|---|
| سقف: | ساندویچ پانل EPS + عایق پشم شیشه |
| مساحت کف: | 120-300 متر مربع |
گواهینامه ICC-ES لوکس دو طبقه خانه ماژولار مدرن موبایل پیش ساخته کیت های سبک استی
| تایپ کنید: | ویلای پیش ساخته |
|---|---|
| لوله کشی: | لوله های آبرسانی ، لوله های ewage |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
خانه Odular خانه کوچکی بر روی چرخ با تریلر برای Airbnb ساختار فولادی سبک پیش ساخته شده
| دیوار داخلی: | برد WPC |
|---|---|
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels کیت خانه های ماژولار
| منطقه: | 27.58 متر مربع |
|---|---|
| آدرس پروژه: | ما |
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU matel |

