همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه کاخ ها، آپارتمان های مادربزرگ ها و خانه های فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
طراحی خانه ویلایی لوکس با سازه سبک فولادی برای خانههای مدولار تعطیلات ساحلی
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پنل دیواری داخلی: | منطقه خشک، منطقه مرطوب |
کانکس ویلایی پیش ساخته فولادی سبک روی آب، سوئیت هتل مدولار، کلبه
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته 2 طبقه انگلستان | مسکن اسکلت فلزی سبک
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | تخته فاشیا فولادی |
| دیواری بیرونی: | 22 میلی متر خفاش |
AS/US خانه های فولادی آماده ساخت سبک مقاوم به زلزله ساختمان های فلزی آماده ساخت
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته با قاب فولادی سبک استاندارد استرالیا
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
صرفه جویی در انرژی خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه ساختارهای فولادی خانه های مدولار خانه های پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
ساخت و ساز ساختمانی با سقف فولاد سبک خانه های سیستم تاشو طراحی مدرن
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| هیئت مدیره: | تخته فاشیا فولادی |
استودیوی باغچه ای با چادر فولادی سبک
| حمام: | توالت، دوش، وان حمام (در صورت وجود) |
|---|---|
| دورتین: | پرده های برقی |
| اتصالات دیگر: | توالت، دستشویی، دوش، آشپزخانه و غیره |
خانه های کوچک ارزان قیمت بر روی چرخ با کابین های آماده ساخته شده با فریم فولاد سبک با AS / US
| درب بیرونی: | درب چمدان آلوم استاندارد استرالیا |
|---|---|
| طبقه: | برد فیبر سمنت 15 میلی متری |
| پله داخلی: | قاب فولادی با اتمام |

