همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
ساختمان آپارتمانی پیش ساخته ۲ طبقه در انگلستان – مسکن مدولار با قاب فولادی سبک
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| تایپ کنید: | خانه |
سازه خانه با قاب فولادی سبک، خانه پیش ساخته با نصب سریع ویلا تاون هاوس
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فروش داغ خانه های پیش ساخته و ویلا ساخت سریع و سبک فولاد خانه های ماژولار آماده ارسال
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه هاي ساختگي دوامدار و حرفه اي از طراحي ساختمان هاي لايه اي فولادي براي استراليا
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
ویلا پیش ساخته قابل سفارشی با ساختار فریم فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کابین های پیش ساخته و آپارتمان های مادربزرگ و خانه های فولاد سبک طراحی خانه سفارشی خانه ماژولار
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| برد OSB 5 میلی متری: | سد بخار طبیعی |
فولاد سبک خانه پیش ساخته ماژولار ویلا قابل حمل کابین پیش ساخته خانه در لهستان
| تایپ کنید: | خانه تک طبقه 1 طبقه |
|---|---|
| ویلای 1 طبقه: | لهستان |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
گواهینامه CE خانه های لوکس پیش ساخته خانه های ماژولار با کیت خانه های سبک استی
| تایپ کنید: | خانه تک طبقه 1 طبقه |
|---|---|
| ویلای 1 طبقه: | یونان |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
کیتهای خانه پیشساخته فولادی سبک قاب مستقیم کارخانه، سیستم تاشو، خانه مادربزرگ، واحد مسکونی اضافی
| استفاده می شود: | زندگی |
|---|---|
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پانل دیوار داخلی، پرداخت دیوار داخلی |
خانه پیش ساخته سبک فولادی G550 استاندارد آمریکا، خانه مادربزرگ، خانه قابل حمل ADU
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | سد بخار طبیعی |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |

