همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
Mountaineer Tiny Home with Rooftop Deck بهترین خانه های کوچک airbnb در سیستم قاب فولادی گیج سبک
| ساختار: | سیستم قاب بندی فولادی سبک |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش HDF |
| آستر داخلی: | تخته آستر 8 میلی متری پیش ساخته |
خانه کوچک فولادی پیش ساخته مدولار روی چرخ: طراحی نوآورانه با NAS/AS
| حمام: | 2 |
|---|---|
| درها: | چوب جامد |
| پایان: | سطح بالا |
واحد هتل پیش ساخته فضای فولادی سبک A Frame Tiny Building Kitset Homes Nz
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| عایق داخل قاب فولادی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
| سقف: | تخته گچی 9 میلی متر |
خانه ساختمانی با قاب استیل سبک واحد هتل ساختمان کوچک کابین های چوبی برای تعطیلات
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-45 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، D/A، T/T |
خانه ساختمانی فریم فولاد سبک، واحد هتل، خانه کوچک، خانه گنبد، خانه فریم
| قاب فولادی: | قاب دیواری، خرپا سقف، سیستم زیرزمینی (در صورت وجود) |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier,Basic insulation روکش دیوار، مانع بخا |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
خانههای پیشساخته مدرن فولادی سبک مدولار، واحدهای هتل گنبدی پیشساخته
| ساختار: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
خانه سیب پیش ساخته درب کشویی آلومینیومی قاب فولادی خانه های مدولار پیش ساخته
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
ویلا مدرن ساخته شده ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ماشین پیش ساخته آلانبر خانه کوچک روی چرخ با حمام اتاق خواب
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ساندویچ PU فلزی |
| دیوار داخلی: | پنل دیواری یکپارچه |
جامعه مسکونی آپارتمانی پیشساخته لوکس مدولار با سازه فولادی سبک
| تایپ کنید: | خانه تک طبقه 1 طبقه |
|---|---|
| ویلای 1 طبقه: | یونان |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |

