همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه پیش ساخته عمارت لوکس با کیت خانه پنل شده ویلای فولادی سبک AS/US
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 3 خوابه |
|---|---|
| پنجره و در: | Double Glass Alum. آلوم دو شیشه ای. Sliding Windows ویندوز کشویی |
| دیواره خارجی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
خانه موبایل ماژولار خانه کوچک بر روی چرخ با ساختار فولادی پیش ساخته 2350*8000mm
| روکش دیوار: | روکش فلزی درز ایستاده |
|---|---|
| نام: | 2501t 02 کوئینزلند |
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
خانه های مدرن ماژولار با قاب سبک فولاد خانه های پیش ساخته قابل تاشو
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای پیشساخته سبک فولادی پیشساخته / خانه تکخانواری برای سکونت
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته چوبی فولاد سبک ️ بنگال های ماژولار ، خانه های تاشو ، آپارتمان های مادربزرگ و ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
هتل و بنگال فوق آب کوچک و پیش ساخته شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
کم هزینه و کم هزینه استیل ضد آب بنگلوی عاشقانه آسان برای نصب کابین هتل
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
پیشساخته چوبی کلبه روی آب – کابین مدولار با قاب فولادی سبک برای استراحتگاه و هتل
| نام: | کابین سیب |
|---|---|
| اتصالات دیگر: | توالت، دستشویی، دوش، آشپزخانه و غیره |
| دیوار خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
خرپا فولادی سبک پیش ساخته هتل نیمکت / جزیره ریزورت ساحلی ییلاقی روی آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته ساخته شده با استانداردهای استرالیایی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |

