همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه کوچک کیت موبایل فولاد سبک استودیو باغ پیش ساخته سایز ۲۰ متر مربع
| اندازه: | 20 متر مربع |
|---|---|
| چوب کلید: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | تعطیلات / استراحتگاه / دفتر |
خانه های ماژولار خانه های پیش ساخته کوچک روی چرخ خانه تریلر اورلاندو آماده برای ارسال برای Airbnb
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
|---|---|
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| اتاق خواب: | 1 تخت |
طراحی حرفهای خانههای پیشساخته پانلی بنگلو با کیتهای خانههای فولادی مدرن کوچک
| قاب فولادی سبک: | S550 AZ150 0.75mm فولادی |
|---|---|
| EXT.WALL: | ورق CFC 10 میلی متر + 8 میلی متر CFC داخل |
| عایق کاری دیوار و سقف: | پشم شیشه |
عایق شنیدی بالا بنگال ساختمانی با مقیاس سبک فولاد
| دیوار خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پنل ساندویچ شیشه ای |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
متریال فولادی سبک گیج خانه های خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی برای زندگی
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| جنس سقف: | تخته MGO / تخته گچی |
ایالات متحده / ایالات متحده آمریکا پیش ساخته سبک گج فولاد قاب ماژولار خانه کیت برای خوابگاه و کارخانه
| ساختار: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
| پنجره ها: | دو جداره آلوم.در |
ساختار فولادی خانه چوبی خانه پیش ساخته ویلا خانه چوبی بنگال
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
کیت های ساختمانی فولادی ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده آمریکا
| نوع پایه: | دال بتنی یا پایه پایه |
|---|---|
| درها: | درب های فولادی یا چوبی از پیش نصب شده |
| روکش دیوار خارجی: | برد ALC 50 میلی متری |
کیت های خانه های پیش ساخته ضد زلزله، خانه های کم هزینه ماژولار/خانه کوچک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متری با روکش روی AZ150 |
|---|---|
| سقف: | پیوند رنگی 0.5 میلی متری (رنگ های مختلف را می توان انتخاب کرد) |
| سقف: | برد 12 میلی متری MGO |
خانه های مدولار پیش ساخته صرفه جویی در مصرف انرژی، طرح های خانه مدولار عایق حرارتی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |

