همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
فابریک مستقیم DeepBlue Light Gauge فریم فولادی مامان فلیت بنگال خانه های سفارشی کیت خانه
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای فولادی سبک با مونتاژ سریع، کمهزینه، به عنوان آپارتمان مادربزرگ با 2 حمام برای زندگی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm با روکش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه کوچک پیش ساخته استاندارد آمریکایی EPS استرالیا روی چرخ
| Product name: | Tiny House |
|---|---|
| Application: | House, Hotel |
| Structure: | Light Gauge Steel Structure |
خانه های کوچک روی چرخ زیر 50K دلار خانه های کوچک مودیلی لوکس با قاب فولادی سبک
| امکانات:: | خانه کوچک روی چرخ |
|---|---|
| مناسب برای:: | سفر خانواده یا زوج |
| مردم:: | بدون نیاز به نصب |
استرالیای استاندارد فریم فولادی سبک خانه پیش ساخته مودیلار خانه مادربزرگ آپارتمان ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانههای مدولار کلبه چوبی با عایق بالا، خانههای چوبی مدولار پیشساخته سبز ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های ماژولار خانه های پیش ساخته کوچک روی چرخ خانه تریلر اورلاندو آماده برای ارسال برای Airbnb
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
|---|---|
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| اتاق خواب: | 1 تخت |
تجربه سفر را با جعبه سیدر انقلابی کنید خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ به فروش می رسد
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
| حمام: | دوش، توالت |
خانه های کوچک پیش ساخته شده مینی خانه های قابل حمل خانه های قابل حمل خانه های تریلر روی چرخ
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه های کوچکی با تریلر کوچکی با حمام اتاق خواب
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |

