همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته با سازه فولادی SOHO، کیت های خانه خوابگاهی پیش ساخته
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های ماژولار پیش ساخته شده توسط معمار / فولاد سبک خانه های ماژولار گسترده تابناک پارک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساخت و ساز پیش ساخته ضد رطوبت ساخت و ساز فولاد قاب ماژولار خانه ساخت و ساز کیت در استرالیا استاندارد
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
تهویه رطوبت استوایی بنگال فوق آب / خانه های بنگال ماژولار
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ICC EN-1090 فولاد سبک خانه های ویلایی لوکس دو طبقه با وانش و دوش
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
2 طبقه ساختمان فولاد مدرن پیش ساخته ویلا خانه کیت
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
استانداردهای استرالیایی ویلا پیش ساخته استیل خانه های شخصی سازی شده کیت های خانگی کیت های فولادی ماژولار
| ماشین: | 2 گاراژ |
|---|---|
| بستر: | 4 اتاق خواب |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه کوچکی روی چرخ با مبلمان کامل برای فروش
| نام: | کوئینزلند 2524 تن |
|---|---|
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
| تایپ کنید: | خانه کوچک روی چرخ |
ساختمان آپارتمان اسکلت فلزی / آپارتمان پیش ساخته مقاوم در برابر طوفان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش دیوار رنگی l/WPC برد/فیبر سیمان |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ییلاقی پیش ساخته بالی، وانواتو / سیستم قاب بندی فولادی با گیج سبک تایلند خانه های ییلاقی روی آب برای هتل
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |

