همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
قاب فولادی سبک استرالیایی Granny Flats عایق پشم شیشه ای رنگ شده از چوب درب
| طبقه: | کفپوش مهندسی |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
سرپناه اضطراری قابل حمل ارزان قیمت پیش ساخته خانه تاشو مونتاژ سریع مدولار، خانه متحرک
| متریال قاب: | قاب فولادی |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ساندویچ eps |
| ماده عایق: | پانل ساندویچ eps |
خانه هاي بازه اي با دکوراسيون فوق العاده، خانه هاي ساخته شده و ادغام شده
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
Mountaineer Tiny Home with Rooftop Deck بهترین خانه های کوچک airbnb در سیستم قاب فولادی گیج سبک
| ساختار: | سیستم قاب بندی فولادی سبک |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش HDF |
| آستر داخلی: | تخته آستر 8 میلی متری پیش ساخته |
طراحی استاندارد استرالیا پیش ساخته باغ استودیو برای کار و تعطیلات
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
تجربه سفر خود را با جعبه سیدر انقلابی کنید خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ به فروش می رسد
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
| حمام: | دوش، توالت |
خانه های کوچک ارزان و قابل تنظیم بر روی چرخ با قاب فولاد سبک
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق رنگی 0.5 میلی متری |
| اتاق خواب: | 3 |
خانه ی پیش ساخته ی ماژولار خانه های کوچک بر روی چرخ برای اجاره
| ساختار اصلی: | کفپوش وینیل |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق رنگی 0.5 میلی متری |
| اتاق خواب: | 3 |
ایالات متحده آمریکا / AS خانه کوچک بر روی چرخ با حمام
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
|---|---|
| نام: | کوئینزلند |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
صرفه جویی در انرژی پیش ساخته استرالیا آپارتمان مادربزرگ / خانه برای زندگی در تعطیلات
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

