همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
ویلاهای پیش ساخته ساختاری سریع: طراحی شده با فولاد بلو اسکوپ با استانداردهای استرالیا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/USA ویلا پیش ساخته سبک فولاد خانه ضد زلزله با نور طبیعی
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختار فولادی سبک پیش ساخته دو خانه پیش ساخته کیت خانه ماژولار
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار معمولی |
| لایه تقویت کننده دیوار خارجی: | برد 15 میلی متری OSB |
خانه های کوچک و مقرون به صرفه بر روی چرخ برای فروش کمتر از 15000 دلار
| مناسب برای:: | سفر خانواده یا زوج |
|---|---|
| امکانات:: | خانه کوچک روی چرخ |
| مردم:: | بدون نیاز به نصب |
خانه های پیش ساخته AS/US با قاب سبک فولاد خانه های تک خانوادگی مدرن و لوکس
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
ساختمان فولاد خانه های ماژولار استرالیایی استاندارد کیت خانه های پیش ساخته سفارشی راه حل
| ماشین: | 2 گاراژ |
|---|---|
| بستر: | 3 اتاق خواب |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
چارچوب فولادی سایز سبک مسکونی: راه حل های پیش ساخته مدرن با عمر طولانی
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
NS/AS ویلا خانه فولادی پیش ساخته با کیت های خانه فولادی سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |
خانه های پیش ساخته با قاب فولاد سبک. کیت های خانه های تاشو مقاوم در برابر طوفان.
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه کابین متحرک پیش ساخته / خانه های مدولار پیش ساخته قاب فولادی برای خانه نگهبان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

