همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
پنل خورشیدی خانه های ماژولار پیش ساخته شده کاملاً تکمیل شده قابل جابجایی برای دفتر استودیوی باغ
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان فولادی سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های مدرن باجی خانه های پیش ساخته خانه های پیش ساخته خانه های قابل حمل ضد آتش
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.95 میلی متری با روکش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پشم شیشه R3.5 |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
خانه های پیش ساخته یک طبقه با اسکلت فلزی برای خانواده های کوچک / خانه تاشو، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS / NZS Lgs فریمینگ باغ استودیوی چوبی با پوشش دیواری WPC
| اندازه: | تقریبا بدون محدودیت |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
خانه های فرعی استاندارد ایالات متحده خانه های فرعی کوچک آماده برای حمل و نقل
| نمایش دهید: | شامل |
|---|---|
| پایان های داخلی: | تکمیل پانل دیواری یکپارچه |
| درب حمام: | درب MDF |
AS/NZS/USA استاندارد خانه ماژولار از پیش ساخته شده با قاب فولادی سبک
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه هاي لوکس با قاب فولادي
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
قاب استیل سبک وزن یک شکستن از سنت ویلا لوکس پیش ساخته
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه کوچکی قابل توسعه با چرخ های دو اتاق خواب
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |

