همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ contemporary prefab homes ] همخوانی داشتن 294 محصولات.
خانه های ویلایی ساخته شده از فولاد سفید با طراحی قاب خانه ICC EN-1090
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ویلا سازه فولادی پیش ساخته صرفه جویی در مصرف انرژی، ویلا پیش ساخته مدرن برای خانواده
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک سریع جمع آوری مقاومت در برابر باد پیش ساخته ویلا لوکس
| مواد: | فولاد سبک |
|---|---|
| استفاده: | ویلا، خانه |
| در: | درب محافظ استیل |
ویلاهای پیش ساخته ساختاری سریع: طراحی شده با فولاد بلو اسکوپ با استانداردهای استرالیا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ویلاهای استرالیایی استاندارد فولاد ساخته شده با پنجره ها و درب های امنیتی گواهی شده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های با کیفیت بالا و ویلایی با قاب فولاد سبک خانه های پنج طبقه ای با AS / US
| متریال قاب: | قاب فولادی سبک 0.75mm/0.95mm/1.15mm |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC، فیبر سمنت برد، پانل هبل، ساندویچ پانل سیمانی EPS |
| عایق: | پشم شیشه / پشم سنگ / EPS / XPS / فوم PU |
خانه ساختمانی مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیشساخته با سازه فولادی سبک و کلبهای با پنجرههای آلیاژ آلومینیوم / PVC
| درب: | درب امنیتی فولادی/WPC یا درب چوبی |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| مواد کف / فونداسیون: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
کیت های خانه ویلا های پیش ساخته برتر: طرح های مدرن با فولاد سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه فولادی سبک سفارشی خانه تک خانواده ماژولار با استاندارد ایالات متحده
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
| جنس سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |

