همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ contemporary prefab homes ] همخوانی داشتن 294 محصولات.
AS/NZS خانه های پیش ساخته فولادی سبک
| نوع: | ساختمان مدولار قاب فلزی نور سنج خانه موبایل |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
ساخت و ساز پانلی شده مدرن سازی خانه های پیش ساخته ساختارهای فولاد سبک مسکن اجتماعی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
عایق پشم شیشه کارایی بالا ویلای پیش ساخته استیل سبک آسان ساخت با دو سطح
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| فولاد سبک: | ICC EN-1090، CE، AS/NZS، چراغ استاندارد UL یا موارد دیگر |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
AS/NZS/USA ویلا پیش ساخته سبک فولاد خانه ضد زلزله با نور طبیعی
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS4600 فریم فولاد سبک بزرگ ویلا پیش ساخته / کیت خانه فولاد پیش ساخته
| درب خارجی: | Australian Standard Single Glass Alu. استاندارد استرالیایی تک شیشه آلو. Sliding Doo |
|---|---|
| نورپردازی: | CE، AS/NZS، نور استاندارد UL یا دیگران |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته مقرون به صرفه ویلا خانه چوبی سبک با پنجره های کشویی PVC
| نوع: | ساخت مسکن مقرون به صرفه |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
ساختمون تیل خانه ای از پیش ساخته شده است
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های مدولار سبز/ساخت ویلای پیش ساخته فولادی با مواد عایق در استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
آی سی سی EN-1090 خانه های ساخته شده از فولاد سبک
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

