همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ contemporary prefab homes ] همخوانی داشتن 293 محصولات.
خانه کانتینر پیش ساخته خانه مدل عمومی توالت پنل ساندویچ PU ساخت مناسب توالت
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
استرالیا طراحی استاندارد خانه های استودیویی از پیش ساخته شده باغ برای خانه های کوچک دو طبقه از فولاد سبک از پیش ساخته شده مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های فولاد پیش ساخته دو طبقه ای که با استانداردهای استرالیا ساخته شده اند
| درب: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| سازه فولادی: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
خانه های پیش ساخته مدولار چوبی طراحی A فریم کیت خانه برای Airbnb
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های مدولار پیش ساخته صرفه جویی در مصرف انرژی، طرح های خانه مدولار عایق حرارتی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
قاب فولادی سبک ساختمانی ویلا خانه سریع خانه تک خانوادگی آپارتمان
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای مدولار کلبه چوبی با عایق بالا، خانههای چوبی مدولار پیشساخته سبز ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های ماژولار از فولاد چند منظوره برای توالت های متحرک / دفتر
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان فولاد سبک خانه ویلا / ویلا پیش ساخته پیش ساخته خانه ماژولار برای دفتر
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک فولاد سفید ساختاری لوکس مدرن ویلا پیش ساخته کیت خانه ماژولار
| آستر داخلی: | تخته فیبر سمنت |
|---|---|
| عایق بندی: | پشم شیشه با کارایی بالا |
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |

